• Promocja na celebrytki  

     

    w miesiącu  Grudniu 

     

     

     

Dostarczenie towaru

1.      Miejscem wykonania umowy jest miejsce dostawy wskazane przez Klienta.

2.      Zamówione Towary są dostarczane za pośrednictwem kuriera. Opłata za przesyłkę kurierską wynosi 15 PLN brutto w przypadku płatności elektronicznej online lub płatności przelewem bankowym oraz 20 PLN brutto w przypadku przesyłki pobraniowej.

3.      W każdym przypadku przed dostarczeniem przesyłki kurier kontaktuje się z klientem telefonicznie pod numer podany w trakcie składania zamówienia i uzgadnia dogodną godzinę dostawy

4.      Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności za zamówiony Towar. W przypadku płatności za pobraniem, czas realizacji zamówienia wynosi również do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

5.      W celu rozwijania wzajemnej współpracy i dla uniknięcia nieporozumień, zaleca się, by Klient dokonał sprawdzenia stanu Towaru niezwłocznie po dostarczeniu przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mogących powstać w transporcie, wskazanym jest by Klient sporządził wraz z kurierem/listonoszem odpowiedni protokół oraz niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie Sklep.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl